Okul Etkinlikleri Fotoğraflarda Yaşatılıyor

Hisarcık ilçesi Anadolu Lisesi’nde 2015-2016 eğitim-öğretim yılında yapılan etkinlikler fotoğraflanarak okul girişinde sergileniyor.
Bu haber 2016-08-05 17:03:23 eklenmiştirHisarcık ilçesi Anadolu Lisesi'nde 2015-2016 eğitim-öğretim yılında yapılan etkinlikler fotoğraflanarak okul girişinde sergileniyor. Anadolu Lisesi Müdürü Ali Osman Kılıç, okul girişinde 2015-2016 eğitim-öğretim yılı içerisinde gerçekleştirilen Aşure Etkinliği, Mesleki Kariyer Günleri, Meslek Sokağı Projesi, Veli Okul Tanıtımı, Pi Günü Etkinliği, Bursa Şehir ve Üniversite gezisi, münazara, şiir ve şarkı yarışmaları gibi 30'u aşkın sosyal ve kültürel faaliyetlerle alakalı 250'den fazla fotoğrafın sergilendiğini söyledi. Kılıç, "Geçen eğitim ve öğretim yılında yapılan, aktiviteler, geziler ve etkinliklerle ilgili resimlerini sergileyerek okula gelen ziyaretçilerin ve yeni gelecek olan öğrencilerin okul hakkında bilgi sahibi olmalarına katkı sağlamayı ve etkinliklerimizi belgelemeyi amaçladık. Böylelikle okulumuza yeni gelen bir öğrenci fotoğrafları gördüğünde nasıl bir okula geldiği konusunda fikir sahibi olabilecek" diye konuştu. 

 

HABER : MUSTAFA AKÇAY

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : Okul Etkinlikleri Fotoğraflarda Yaşatılıyor
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HİSARCIK haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları