15 Temmuz'da Bağımsızlığımızı Tekrar İlan Ettik

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Türk milletinin, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası bağımsızlığını tekrardan ilan ettiğini ifade etti.
Bu haber 2016-08-01 13:55:08 eklenmiştirAK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Türk milletinin, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası bağımsızlığını tekrardan ilan ettiğini ifade etti. Zafer Meydanı'ndaki demokrasi nöbetinde konuşan Gazel, Kütahyalılar'ın demokrasi nöbetlerine gösterdiği yoğun ilgi sebebiyle teşekkür etti. Gazel, "15 Temmuz gecesi dimdik durduk. Bu vatanın sahibini Türk milletindir. Bu millet kendisini kim yönetecekse o seçmeye muktedirdir. Bağımsızlığını tekrardan ilan ettik. Bunu 'sen-ben' değil, biz olarak yaptık. 15 Temmuz sonrası bu toplumdaki suni ayrışmaların nasıl yok olduğunu görüyoruz. Bundan sonra bu birlik ve beraberlik duygumuzu devam ettirmeliyiz. Büyük Türkiye için aramızdaki ayrışmalara müsaade etmeyeceğiz. Bu hainler bitmeyecektir. Ama bizler hainlere ne ceza verilmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Onlar gereken cezasını alacak. Hiç kimse Türkiye'nin otoritesine müdahale edemeyecek. 7 Haziran'da milletvekili olduğumda üzerimde büyük bir yük olduğunu hissettim. Sizlerin verdiği oyların nasıl bir emanet olduğunu hissetmeye başladım. Ancak, 15 Temmuz gecesi bu emanetin ne kadar büyük olduğunu daha fazla hissettim. Ben bu milletin her bir ferdinin ayağının tozu olmayı kendim için onur ve gurur meselesi olarak adladiyorum. Bu millet ne kadar büyük bir millet olduğunu, ne kadar hoşgürülü, ne kadar hoşgürülü bir millet olduğunu 15 Temmuz'dan itibaren daha fazla gösteriyor. Sizlerden aldığımız emanet bizim için çok önemli. Sizin dik duruşunuz bizim için çok büyük destek oluyor. Sizler sayesinde dik durabiliyoruz" ifadelerini kullandı. Gazel, TBMM Başkanlık Divanı üyeleri olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ziyaret ettiklerini ifade etti. Milletvekili Gazel, Erdoğan'ın, demokrasi nöbetlerine yoğun katılımları sebebiyle Kütahyalılar'a teşekkür edip selamlarını gönderdiğini kaydetti.

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : 15 Temmuz'da Bağımsızlığımızı Tekrar İlan Ettik ak parti ishak gazel
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KÜTAHYA haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları