Hisarcık Kültür ve Sanat Festivali İçin İş Yeri İhalesi

Hisarcık ilçesinde Belediye Başkanlığı tarafından 28 Temmuz 2016, 4 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek Geleneksel Kültür ve Sanat Festivali için, festival alanında oluşturulan işyerlerinin satış ihalesi yapıldı.
Bu haber 2016-07-23 17:55:15 eklenmiştirHisarcık ilçesinde Belediye Başkanlığı tarafından 28 Temmuz 2016, 4 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek Geleneksel Kültür ve Sanat Festivali için, festival alanında oluşturulan işyerlerinin satış ihalesi yapıldı. Belediye Düğün Salonunda Komisyon Başkanlığını Belediye Başkanı Fatih Çalışkan'ın yaptığı işyeri satış ihalesinde geniş boyutta 3 çay bahçesi ve dondurma salonu ile 107 iş yerinin yarısı kiralanırken, festival süresince ilçe merkezinde iş yerlerini açacak iş yeri sahipleri 100 TL ile 1000 TL arasında belediyeye para ödeyecekler. İlçe merkezinde iş yerleri nöbet sistemi uygulanan iş yerleri hariç, saat 20.00'de kapatılacak. Belediye yetkilileri, diğer iş yerlerinin festivalin başlamasına kadar satılmasını beklediklerini söylediler.

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : Hisarcık Kültür ve Sanat Festivali İçin İş Yeri İhalesi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BELEDİYE haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları