Hisarcık Kültür ve Sanat Festivali Hazırlıkları Başladı

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde 28 Temmuz 2016, 4 Ağustos 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan Kültür ve Sanat Festivali için hazırlıkların başladığı bildirildi.
Bu haber 2016-07-15 21:21:49 eklenmiştirKütahya'nın Hisarcık ilçesinde 28 Temmuz 2016, 4 Ağustos 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan Kültür ve Sanat Festivali için hazırlıkların başladığı bildirildi.


28 Temmuz Perşembe günü saat 18.00 'de açılacak olan Kültür ve Sanat Festivali için festival alanında bakım ve çevre düzenleme çalışmalarına başlandığını söyleyen Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, "Festivalin ilk günü açılış sonrası saat 18.30'da ilçemizde kültür ırkı hayvancılığı geliştirmek amacıyla geleneksel buzağı teşvik yarışması düzenlenecek. Ayrıca festival etkinlikleri çerçevesinde sanatçılar Oğuz Yılmaz, Asuman Ejder, Eyüp Öztekin, Sevcan Orhan ve Zeynep Dizdar açık hava konseri verecek. 31 Temmuz Pazar günü ise Hisarcık Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Derneği tarafından düzenlenen trap ve tek kurşun atış müsabakaları yapılacak. Kültür ve Sanat Festival alanındaki iş yerlerinin satış ihalesi 20 Temmuz Çarşamba günü saat 14.00 yapılacak" diye konuştu.a

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : Hisarcık Kültür ve Sanat Festivali Hazırlıkları Başladı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BELEDİYE haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları