Hisarcık Belediyesi'nden 10 Bin Ton Beton Asfalt

Kütahya’nın Hisarcık İlçe Belediyesince ilçe merkezinde başlatılan asfalt çalışmalarında yollara yaklaşık 10 bin ton beton asfalt serildiği bildirildi.
Bu haber 2016-07-11 21:16:18 eklenmiştirKütahya'nın Hisarcık İlçe Belediyesince ilçe merkezinde başlatılan asfalt çalışmalarında yollara yaklaşık 10 bin ton beton asfalt serildiği bildirildi.

Halil Kurnaz Bulvarındaki asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Akçay, ilçe merkezindeki Süleyman Demirel Bulvarı, Zekeriya Kaplan Caddesi, Halil Kurnaz Bulvarı ve Güner Önce Caddesinde bir süre önce başlatılan beton asfalt çalışmalarının bitme aşamasına geldiğini söyledi.

Akçay," Belediyemizin hizmet alanına giren her yerde yaşayan halkımıza hizmet vermek için geceli gündüzlü çalışıyoruz. Yaklaşık bir ay önce ilçe merkezindeki Süleyman Demirel Bulvarı ve Zekeriya Kaplan Caddelerinde başlatılan beton asfalt çalışmaları tamamlandı. Güner Önce Caddesinden Halil Kurnaz Bulvarı ve TOKİ kavşağı istikametinde beton asfalt çalışmaları ise tamamlanmak üzere. Çalışmalarda toplam 5 kilometrelik yola yaklaşık 10 bin ton beton asfalt malzemesi serildi. Amacımız ilçe genelinde yolların kalitesini arttırarak vatandaşın rahat ulaşımına katkıda bulunmak" dedi.

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : Hisarcık Belediyesi'nden 10 Bin Ton Beton Asfalt
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BELEDİYE haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları