Hisarcık'ta 2 Mahalle Bir İftarda Buluştu

Hisarcık Kaymakamlığı ve Belediyenin ortaklaşa düzenlediği mahalle iftarlarının üçüncüsünde Karşıyaka ve Yeşilhisar mahallelerindeki vatandaşlar bir araya geldi.
Bu haber 2016-06-24 20:54:33 eklenmiştirHisarcık Kaymakamlığı ve Belediyenin ortaklaşa düzenlediği mahalle iftarlarının üçüncüsünde Karşıyaka ve Yeşilhisar mahallelerindeki vatandaşlar bir araya geldi.

 

Çok Programlı Anadolu Lisesi bahçesinde kurulan iftar sofrasına Kaymakam Davut Bayraktar, Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Akçay, Karşıyaka ve Yeşilhisar Mahalle Muhtarları ile yaklaşık 500 kişi katıldı.

 

Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, birlik ve beraberliğe katkıda bulunmak ve Ramazanın manevi coşkusunu mahalle sakinleri ile paylaşmak amacıyla düzenlenen iftar programlarında iftarın manevi hazzını ve coşkusunu vatandaşlarla beraber yaşamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

 

Çalışkan," Allah bu güzel Ramazan ayını sevdiklerimizle sağlıklı ve mutlu bir şekilde geçirmemizi ve bayrama da erişmemizi nasip eder. Bu akşam düzenlediğimiz iftar programına yoğun ilgi gösteren Karşıyaka ve Yeşilhisar Mahallelerimizdeki vatandaşlarımıza ayrı ayrı çok teşekkür eder, tüm memleketimize hayırlı Ramazanlar dilerim."dedi.

 

Başkan Çalışkan, iftar programında çocuklara ve bayanlara çeşitli hediyeler dağıttı.

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : Hisarcık'ta 2 Mahalle Bir İftarda Buluştu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BELEDİYE haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları