Polislere ’Başsağlığı Ve Geçmiş Olsun’ Ziyareti

Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri İstanbul'da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle İlçe Emniyet Amirliği'ne "geçmiş olsun ve başsağlığı" ziyaretinde bulundular.
Bu haber 2016-12-14 10:24:28 eklenmiştirSeydi Resul İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Fatih Yaman, Müdür Yardımcısı Ali Bütün, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Gökhan Sait Mamak, öğrenci velisinden sorumlu Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Şerif Tokuş nezaretinde Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulu ve lise öğrencilerinden oluşan grup İstanbul'da meydana gelen terör saldırısı sebebiyle İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret ederek "geçmiş olsun ve başsağlığı" dileklerini ilettiler.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Fatih Yaman, "İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen menfur terör saldırısı sebebiyle Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulu ve Hisarcık Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak okullarımızı temsilen okul öğrenci meclisi üyelerimizle İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret ederek kendilerine "geçmiş olsun ve başsağlığı" dileklerimizi iletip, şehitlerimiz için rahmet temennisinde bulunduk. Bu zorlu süreçte polisimizin yanında olduğumuzu bu bağlamda bu hafta boyunca okulumuzda öğrencilerimizin hatim okuyacağını belirttik. İlçe Emniyet Amiri Mehmet Akbulut da öğrencilerimizle birlikte yaptığımız bu ziyaretimizden son derece memnun olduğunu söyleyerek, okullarda dinimizi doğru bir şekilde öğretmenin ve öğrenmenin milletimizi sapkın ideolojilerden, insanları haksız yere öldürme gibi vahşi terör eylemlerinden koruyacağını ifade etti. Ziyaretimizin anısına polis teşkilatına onların yanında olduğumuzun bir ifadesi olarak hediyelerimizi takdim ettik. Bizleri kabul ederek misafirperverlik gösteren başta Emniyet Amiri olmak üzere tüm emniyet mensuplarına okullarımız adına teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

 

 

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : mustafa akçay hisarcık
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HİSARCIK haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları