Minik İzciler Kan Bağışını İzledi

Atatürk İlkokulu Yavrukurt Kümesi izcileri Kızılay Kan Toplama birimince Hisarcık Meslek Yüksek Okulunda düzenlenen kan bağışı kampanyasını yerinde izlediler.
Bu haber 2016-12-08 11:04:02 eklenmiştirAtatürk İlkokulu Yavrukurt Kümesinde eğitim alan 27 izci öğrenci Kızılay'ın çalışmaları hakkında bilgi edinmek amacıyla İzci Liderleri Yusuf İzzettin Kelek önderliğinde Hisarcık Meslek Yüksek Okulundaki Kızılay Kan Toplama birimini ziyaret ettiler. Minik izcilere Kütahya Kızılay Kan Merkezi Doktoru Mahmut Ulusoy ve görevliler tarafından Kızılay ve Kızılay Kan Merkezinin görevleri, çalışma alanları, kan bağışının sağlık açısından önemi ile gerekliliği konularında bilgiler verildi. Öğrencilerin sorularını da cevaplayan görevliler daha sonra üniversite öğrencileri üzerinde kan bağışının nasıl yapıldığını gösterdiler.

İzci Lideri Yusuf İzzettin Kelek, izci öğrencilerin Kızılay Kan Toplama birimini yerinde ziyaretiyle kan bağışının önemini daha iyi kavradıklarını söyledi.

 

 

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : mustafa akçay
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HİSARCIK haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları