Dolar Bozdurana Bilgisayar Formatı Bedava

İlçemizde bilgisayar bakım, onarım ve servis işiyle uğraşan Hüseyin İnci, dolar bozdurma kampanyasına destek amacıyla 100 dolar bozdurup makbuzunu kendisine getirenlere bilgisayar formatı bedava yapma kampanyası başlattı.
Bu haber 2016-12-07 09:51:27 eklenmiştirHisarcık ilçe merkezi Cumhuriyet Mahallesi Güner Önce Caddesinde bilgisayar bakım, onarım ve servis işiyle uğraşan Hüseyin İnci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın döviz bozdurma çağrısına destek için "Boz doları, ülkene destek ol" sloganıyla başlattığı kampanya çerçevesinde 100 dolar bozdurup makbuzunu kendisine getirenlere bilgisayar formatını bedava yapacağını iş yerinin camına yapıştırdığı yazılarla duyurdu.

Hüseyin İnci, "Türk lirası kullanımının artması ve daha cazip hale gelmesi için, "Boz doları, ülkene destek ol" sloganıyla böyle bir kampanya başlatarak bir farkındalık yaratmak istedim. Bilgisayarlarında sorun olanlar 100 doları bozdurup makbuzunu getirsinler formatı ücretsiz atalım" diye konuştu.

Binance Borsa Sitesine Nasıl Kayıt Olunur ?

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : mustafa akçay
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HİSARCIK haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları