3 Aralık Dünya Engelliler Günü

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle okullara ve evlere yaptığı ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, belediye olarak her zaman engellilerin yanında olduklarını söyledi.
Bu haber 2016-12-02 13:21:02 eklenmiştirDünya Engelliler Günü'nde engellileri yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehitler Ortaokulu ve Atatürk İlkokulu Özel Alt Sınıfı öğrencileri ile engelli vatandaşların evlerine yaptığı ziyaretlerde onlara çeşitli hediyeler vererek öğrencilerle ve engelli aileleri ile sohbet etti.

Başkan Fatih Çalışkan, yaptığı açıklamada, Özel Alt Sınıfı öğrencileri okullarında, engelli vatandaşları da evlerinde ziyaret ederek onların istek ve ihtiyaçlarını yerinde dinlemek istediklerini söyledi. Belediye olarak imkanlar dahilinde, her zaman engellilerin yanında olduklarını ifade eden Başkan Fatih Çalışkan," "Engelli vatandaşlarımızın karşılaştıkları sorunlar sadece kendilerinin değil, ailelerinin bizlerin ve kısacası tüm insanların ortak sorunudur. Bizim vazifemiz bu kardeşlerimizin karşılarında bulunan engeller nelerse onları ortadan kaldırmaktır. Daha engelsiz bir yaşamı inşallah el birliği ile başaracağız" diye konuştu.

 

 

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : mustafa akçay belediye fatih çalışkan
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BELEDİYE haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları