Hisarcık’ta Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin Olağan Meclis ToplantısıKaynak: Hisarcık’ta Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin Olağan Meclis Toplantısı

Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2016 yılı olağan meclis toplantısı yapıldı.Kaynak: Hisarcık’ta Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin Olağan Meclis Toplantısı
Bu haber 2016-11-29 12:28:33 eklenmiştirBelediye Düğün Salonunda yapılan toplantıya Kaymakam Davut Bayraktar, İl Genel Meclis Üyeleri İbrahim Kılıç, Mustafa Şen, Özel İdare Müdürü Mevlüt Erkul, İlçe Müftüsü Mustafa Arda, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür vekili Erkan Özer, Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çalışkan, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ali Köse ile 25 köy muhtarı katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan toplantıda, toplantı yeter sayısının olduğu tespit edildikten sonra gündemin okunmasının ardından gündem maddelerine geçildi. Gündem gereği köy muhtarlarının görev ve sorumlulukları hakkında ve Köylere Hizmet Götürme Birliği katkısıyla yapılan işlerdeki görev ve sorumlulukları ile ilgili bilgi verildi. Ardından birliğe ait 2007 model Volvo BL 71 markalı kazıcı yükleyici kepçenin satılarak yenisinin alınmasına karar verildi.

Daha sonra Özel İdare Müdürü Mevlüt Erkul tarafından sunumu yapılan 2016 yılı faaliyet raporu, 2017 yılı yatırım ve çalışma programı, birliğin 2017 yılı tahmini gelir-gider hesap bütçesi ve 2017 yılı bütçe kararnamesi ile birlik kanununun 22. maddesi gereği birlik üyesi köylerin birliğe kesinleşen 2015 bütçelerinden yüzde 2 oranındaki katılım ödemesi, ayrıca 2017 yılı için özel şahıslar kepçe çalışma saat ücretinin 150 TL olarak yeniden belirlenmesi konuları görüşülüp oylanarak kabul edildi.

 

 

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : mustafa akçay
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HİSARCIK haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları