3 Bayan Çiftçiye 18 Damızlık Düve

Kırsal Kalkınma Yatırımları Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi programı kapsamında hibe desteğinden faydalanan 3 bayan çiftçiye 18 damızlık düvenin dağıtımı yapıldı.
Bu haber 2016-11-24 09:57:51 eklenmiştirGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülen genç çiftçiler projesi kapsamında Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğüne Genç Çiftçi projesi için müracaat ederek hayvancılık alanında proje sunan Yenipınar köyünden Ayşe Daşdemir, Karbasan köyünden Esengül Şahan ve Dereköy'den Nermin Seven'e 6'şar tane olmak üzere toplam 18 adet Clavel ırkı damızlık düvenin dağıtımı Kaymakam Davut Bayraktar, Belediye Başkanı Fatih Çalışkan ile İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür vekili Erkan Özer tarafından gerçekleştirildi.

"Genç Çiftçi" projesiyle kırsal alandan göçün önlenerek kırsal yerleşimlerde üretimin arttırılması ve vatandaşların köylerine dönmesinin amaçlandığını söyleyen Belediye Başkanı Fatih Çalışkan,"Bu projeyi planlayıp gerçekleştiren Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ilçemiz ve köylerimiz adına çok teşekkür ederim. Tüm Genç çiftçilerimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : 3 Bayan Çiftçiye 18 Damızlık Düve mustafa akçay fatih çalışkan
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HİSARCIK haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları