Kyk Yurdu İçin İlk Adım

Başkan Fatih Çalışkan, ilçede yapılması planlanan Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurdu için kamulaştırdıkları 13 bin metrekarelik arazinin tapusunu Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'ne devrettiklerini söyledi.
Bu haber 2016-11-17 10:59:41 eklenmiştirBaşkan Fatih Çalışkan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Çeşitli yörelerden ilçemize gelerek eğitim ve öğretim gören üniversite öğrencilerinin talep ettikleri konuların başında gelen yurt sorununa çözüm bulmak amacıyla Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Genel Müdürü Sinan Aksu'yu makamında ziyaret ederek, Hisarcık Meslek YüksekOkulumuz yanında bulunan kamulaştırmış olduğumuz 13 bin metrekarelik arazinin tapu devir işlemlerini gerçekleştirdik. 2017 yılı yatırım programına alınması düşünülen KYK yurt binasının yapımı için Kütahya milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve KYK Genel Müdürümüz ile Gençlik ve Spor Bakanlığımız da gerekli çalışmaları başlatmış olup işin takibini yapmaktadırlar. Bizlere gösterdiği misafirperverlikten dolayı KYK Genel Müdürümüze ve yapılacak olan yatırımın takibini yapan Kütahya Milletvekillerimize, AK Parti İl Başkanımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

KYK Yurt Sorgulama

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : mustafa akçay kyk yurdu fatih çalışkan
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BELEDİYE haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları