Araziler Hazır

Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, ilçede yapılması planlanan 4. Etap TOKİ konutları için 60 bin metrekarelik arazinin sahipleriyle anlaşma sağlandığını söyledi.
Bu haber 2016-11-11 10:31:34 eklenmiştirSeçimler öncesinde vatandaşlara TOKİ vaatleri olduğunu hatırlatan Başkan Fatih Çalışkan,” Seçimlerden sonra bir anket çalışması başlattık ve bu ankete 900’den fazla katılım gerçekleşti. Konut sahibi olamayan, imkanları sınırlı vatandaşlarımızı konut sahibi yapmak için uzun süreden beri sürdürdüğümüz çalışmalar neticesinde 4.Etap TOKİ Konutları yapımı için 82.Yıl Mahallesi Sola mevkisinde belirlediğimiz 60 bin metrekarelik arazinin kamulaştırılması amacıyla arazi sahipleriyle anlaşma sağladık. Önümüzdeki günlerde kamulaştırma çalışmalarını tamamlanarak arazi tapularını Toplu Konut İdaresi Başkanlığına (TOKİ) devredileceğiz. Bu alana yapılacak konut sayısını ise TOKİ belirleyecek. İlçemize ve tüm çevre yöre halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : mustafa akçay belediye fatih çalışkan toki konutları
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BELEDİYE haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları