Çayların Kirletilmesi Önlenemiyor

İlçemizden geçen ve sulamada kullanılan Küçük ve Koca Çay'ın kenarlarına ve içlerine uluorta moloz ve çöp dökülmesinin önlenememesi yüzünden her iki çaydaki kirliliğin gün geçtikçe arttığı bildirildi.
Bu haber 2016-10-31 11:21:23 eklenmiştirİlçeden geçen Küçük ve Koca çayların kenarlarına bazı duyarsız kişiler tarafından inşaat artığı, moloz ve çöp dökülerek kirletilmesine tepki gösteren çevreye duyarlı vatandaşlar, "Son olarak Meslek Yüksek Okulu karşısında bulunan Küçük Çay'ın içine inşaat artıkları dökülerek çay adeta katledilmiştir. Ayrıca ilçe çıkışında Koca Çay'ın geçtiği Koca Köprünün yakınlarına ve çayın kenarları çöp yığınlarıyla doludur. Bu yüzden çaylarımızdaki kirlilik her geçen gün artmakta, yıllar önce masmavi akan ve içinde insanların yüzdüğü Koca Çay ve Küçük Çay artık kirli akmaktadır. Bu kirlenmeye karşı yetkililerin hiçbir önlem almayarak kirletilmesine müsaade etmeleri tam bir sorumsuzluk örneğidir. Bu kirlilik böyle devam ederse genç nesillere tertemiz akan çaylar değil bataklık bırakacağız" diye konuştular.

 

 

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : mustafa akçay Çayların Kirletilmesi Önlenemiyor
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HİSARCIK haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları