Ortaokul Öğrencileri Liseleri Tanıdı

Hasanlar Köyü Ortaokulunda öğrenim gören 8. sınıf öğrencileri için TEOG sınavları öncesinde ilçe merkezinde bulunan liselere tanıtım amaçlı gezi düzenlendi.
Bu haber 2016-10-28 06:21:25 eklenmiştirKafile başkanlığını Okul Müdürü Ali Osman Kılıç'ın yaptığı liseleri tanıtım amaçlı gezide öğrencilere Fen Bilgisi Öğretmeni Emine Altındaş ve Matematik Öğretmeni Erhan Kaya rehberlik etti Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi ve 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anadolu Lisesini gezen 8. Sınıf öğrencilerine yetkililerce okullardaki fiziki koşullar ve eğitim faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. Okul Müdürü Ali Osman Kılıç, gezi esnasındaki ilgi ve alakalarından dolayı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Selim Özyurt'a, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Gökhan Said Mamak' a, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Ali Özdemir, Müdür Yardımcıları Oğuzhan Kavukçu ve Ali Tekin'e teşekkür etti.

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : Mustafa akçay hasanlar
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları