Kaymakam Bayraktar, görme engelli milli sporcuyu kabul etti

İlçe Kaymakamı Davut Bayraktar, Görme Engelliler Futbol Milli Takımı'nın yıldızlarından olan Recep Aydeniz'i kabul etti.
Bu haber 2016-10-20 13:00:26 eklenmiştirİlçeye bağlı Kutluhallar köyü doğumlu, Görme Engelliler Futbol Milli Takımı'nın önemli yıldızlarından biri olan Recep Aydeniz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür vekili Yılmaz Uçar, babası Hasan Ali ve kardeşi Arif ile birlikte Kaymakam Davut Bayraktar'ı makamında ziyaret etti.

Milli sporcu Recep Aydeniz, ziyarette yaptığı konuşmasında Görme Engelliler Futbol Milli Takımı'nda Kütahya ve Hisarcık'ı en iyi şekilde temsil etmek için uğraş verdiğini söyleyerek,"Görme Engelliler Futbol Milli Takımımız Avrupa Şampiyonasında 2013 yılında üçüncü, geçen yıl ise şampiyon oldu. Bu seneki olimpiyatlar da hedefimiz dereceye girmekti ama beşincilikle yetindik. 2017 yılında yapılacak Avrupa Şampiyonasına ve 2020 yılında yapılacak Olimpiyatlara kendimizi şimdiden motive etmemiz gerekiyor. Görme Engelliler Futbol takımında gören kaleci ile görmeyen diğer futbolcuların birlikte spor yapabilmesi güzel bir şey " diye konuştu.

Milli sporcu Recep Aydeniz'i başarısından dolayı tebrik eden Kaymakam Bayraktar,"İlçemizin küçük bir köyünden değerli bir sporcunun yetişmesi bizlere gurur veriyor. Kendisini hayata küsmeden çalışmasından, azminden ve başarısından dolayı kutluyorum. Bundan sonra da daha büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum" dedi.

 

 

 

 

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : mustafa akçay kaymakamlık davut bayraktar Recep Aydeniz Görme Engelliler Futbol Milli Takımı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HİSARCIK haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları