İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinin Türbe Ziyareti

Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ilçenin fethinde önemli rol oynayan ve okula ismi verilen Seydi Resul ‘ün kabrinin bulunduğu Ahi Resul Zaviyesini ziyaret ettiler.
Bu haber 2016-09-26 12:18:59 eklenmiştirOkul Müdürü Fatih Yaman, tüm İmam Hatip Ortaokulu öğrencileriyle, okullarına ismi verilen Seydi Resul hazretlerinin kabrinin de bulunduğu Ahi Resul Zaviyesini ziyaret ettiklerini söyledi.

Yaman, “Şehitler Mahallesinde bulunan Ahi Resul Zaviyesini ziyaret ederek vatan, millet uğruna şehitdüşen tüm kahramanlar ve 15 Temmuz demokrasi şehitleri çin Kur’an okuyup dua ettik. Öğrencilerimiz tarafından okunan Kur’an-ı Kerimleri o muhterem insanların ruhlarına hediye ettik.Allah kabul etsin. Bu güzel programın gerçekleşmesinde, öğrencilere nezaret edilmesinde büyük emeği olan değerli öğretmenlerimize, iştirak eden sevgili öğrencilerimize, bizi yalnız bırakmayıp Kur’an tilaveti ve dualarıyla katkı sunan ilçe vaizlerimiz Erdoğan Tuna ve İsmail Şenkul hocalarımıza, program akabinde öğrencilerimize ikramda bulunan Mehmet Ayyıldız hocamıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : mustafa akçay İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinin Türbe Ziyareti Seydi Resu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları