700 Aileye Bin Ton Kömür Yardımı

Hisarcık İlçesi'nde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile dar gelirli 700 aileye 1000 ton kömür dağıtımına başlandığı...
Bu haber 2016-09-22 12:05:59 eklenmiştirSosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile dar gelirli 700 aileye 1000 ton kömür dağıtımına başlandığı bildirildi.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Kaymakam Davut Bayraktar, ihtiyaç sahibi ailelere hanede bulunan kişi sayısına göre kömür tonajı verildiğini ve başvuruların devam ettiğini ifade etti.

Bayraktar, "Vakfımıza yakacak yardımı için müracaatta bulunan ailelerden vakıf çalışanlarımızın detaylı araştırmaları neticesinde Mütevelli Heyeti kararıyla durumları uygun görülen 700 aileye yakacak ihtiyaçlarını karşılamak üzere 1000 ton Tunçbilek kömürü dağıtımına başlanmıştır. 25'er kiloluk torbalar halindeki kömürler ihtiyaç sahibi ailelerin adreslerine kadar teslim edilmektedir" dedi. 

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : Mustafa Akçay Hisarcık Kömür Yardımı Hisarcık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kaymakam Davut Bayraktar
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HİSARCIK haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları