Recep Aydeniz, Hisarcık'ın Gururu, Türkiye'nin Umudu Oldu

Görme Engelliler Futbol Milli Takımı’nın önemli bir yıldızlarından biri olan Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Kutluhallar köyünden Recep Aydeniz, Brezilya’nın başkenti Rio’da Paralimpik Olimpiyatlarında Türk Milli Takımının İran ile oynadığı 0-0 biten maçta oynadığı futbolla göz doldurdu.
Bu haber 2016-09-10 10:21:11 eklenmiştirGörme Engelliler Futbol Milli Takımı'nın önemli bir yıldızlarından biri olan Kütahya'nın Hisarcık ilçesi Kutluhallar köyünden Recep Aydeniz, Brezilya'nın başkenti Rio'da Paralimpik Olimpiyatlarında Türk Milli Takımının İran ile oynadığı 0-0 biten maçta oynadığı futbolla göz doldurdu. Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü B1 Futbol Takımı'nın 21 yaşındaki genç oyuncusu Recep Aydeniz, 2 yıl önce Milli Takım'ın Avrupa Şampiyonu olduğu kadroda da yer almıştı. Aydeniz, Türk Milli Takımı olarak Paralimpik Olimpiyatlarında hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi. Hisarcık ilçesinden 2010 yılında okumak amacıyla Denizli'ye giden Recep Aydeniz, halen Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü B1 Futbol Takımı'nda futbol hayatını sürdürüyor.

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : Recep Aydeniz Hisarcık'ın Gururu Türkiye'nin Umudu Oldu mustafa akçay
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SPOR haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları