Ahmet Tan Hisarcık'ta Demokrasi Nöbetine Katıldı

AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Hisarcık Cumhuriyet Meydanı’ndaki demokrasi nöbetinde batı dünyasının tutumunu eleştirdi.
Bu haber 2016-08-11 22:54:16 eklenmiştirAK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Hisarcık Cumhuriyet Meydanı'ndaki demokrasi nöbetinde batı dünyasının tutumunu eleştirdi. Tan, "Yıllardan beri Avrupa Birliği hadisesiyle ilgili bizim çabamızı, gayretimizi onlar gördüler, ama bir adım atmamıza müsaade etmediler. Üstüne üstlük darbe girişimi esnasında İncirlik Hava Üssü'nün kullanıldığını biliyoruz. Yakın zamanda bu hadiseler de ortaya çıkacak. Hem bu memlekete 'sizin dostunuzuz' diyeceksiniz, hem darbeye zemin hazırlayacaksınız. Bu millet yılanın soktuğu yerden bir daha sokmasına müsaade etmeyecektir. Dostumuzu da biliyoruz, düşmanımızı da biliyoruz. Bundan sonraki süreçte dostlarımız bizden güven duysunlar, düşmanlarımız da bizden korksunlar. Niye? Formülü de şu; Şahadeti özleyen bir millet, şahadetten korkmayan bir milletin önünde hiçbir şey duramaz. 15 Temmuz'da biz bunu gösterdik. Allah'ın izniyle bu saatten sonra bu tür musibetlere, problemlere, darbelere göğsünü siper edecek milyonlarca insan var. Onun için batılı ülkeler Amerika'da dahil olmak üzere Türkiye'yi ayrı bir kategoriye koymak zorundalar. Batı dünyası Türkiye'nin nasıl bir ülke olduğunu aslında biliyor, bilmemezlikten geliyor ve bizi bastırmaya çalışıyorlar idi. Şimdi Cumhurbaşkanımız Putin ile görüştükten sonra batı gerçekten telaşlanmaya başladı. Şimdi ne yapacaklarını sorguluyorlar, ne yapacaklarını da bilemiyorlar" diye konuştu.

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : Ahmet Tan Hisarcık'ta Demokrasi Nöbetine Katıldı Mustafa Akçay
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HİSARCIK haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları