Futbol'da Fikstür Heyecanı

1 Ağustos’ta açılan transfer sezonu ile üst noktalara taşınmaya başlayan Kütahya’da futbol heyecanı, hafta sonunda yapılacak tertip komiteleri seçimi ve fikstür çekimi ile bambaşka bir boyut kazanacak.
Bu haber 2016-08-09 12:33:31 eklenmiştir1 Ağustos'ta açılan transfer sezonu ile üst noktalara taşınmaya başlayan Kütahya'da futbol heyecanı, hafta sonunda yapılacak tertip komiteleri seçimi ve fikstür çekimi ile bambaşka bir boyut kazanacak. Her kulüpten en az bir yetkilinin katılması gereken toplantı 13 Ağustos 2016 Cumartesi günü Hilton Garden İnn otelinde gerçekleştirilecek. Toplantı öncesi kulüp yöneticilerine bilgilendirme yazısı gönderdiklerini belirten Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Cengiz: "Kulüplerimizin toplantı tarihine kadar yıllık referans bedellerini ilgili banka hesaplarına yatırmaları gerekmektedir. 2016-2017 sezonunun hayırlı, uğurlu ve fair-play çerçevesinde geçmesini temenni ediyorum."dedi. Liglere katılacak olan takımların Türkiye Futbol Federasyonu hesabına 200 TL yıllık referans bedeli ve Kütahya ASKF hesabına 220 TL referans ve aidat ücreti ödemesi gerekiyor.

kaynak : http://www.haberler.com/futbol-da-fikstur-heyecani-8685084-haberi/

Hisarcık TÜRKMENSU sipariş hattı : 538 516 4646  Çaldırsanda Olur :)

ETİKETLER : Futbol'da Fikstür Heyecanı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SPOR haberleri
Bölgem Haber Hisarcık Haber Sitesi - İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haber Editörü Mustafa AKÇAY
© Copyright 2018 İmtiyaz Sahibi Ali TOSUN - Haberler Mustafa AKÇAY. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi Soft Onaylı Lisans ile çalışmaktadır. Tema Uygulaması Ahmet AKBULUT tarafından yapılmıştır.
BÖLGEM HABER
Mustafa AKÇAY
Ali TOSUN
Ahmet AKBULUT
SPOR
Belediye Spor
Hisarcık Spor
EĞİTİM
Eğitim
Milli Eğitim
Kurslar
KURUMLAR
Belediye Başkanlığı
Kaymakamlık
Hisarcık MEM
BELEDİYE
Belediye
Fatih Çalışkan
Belediye Başkanlığı
KAYMAKAMLIK
Davut BAYRAKTAR
Kaymakamlık
TERMAL TURİZM
Sefaköy Termal
Esire Hamamları